Hakkımızda

Hakkımda

Merhaba, Ben Ankara’da yaşayan ve web tasarımcı olarak çalışan bir grafikerim. Freelance olarak web tasarım ve grafik tasarım hizmeti vermekteyim. Profesyonel olarak 2011 yıllında başladığım web tasarım ve grafik hayatımda hedefim her zaman kendimi geliştirmek oldu. Bana göre sadece grafik bilgisine sahip olmak, sağlam ve kaliteli bir web sitesi yapmak için yeterli değildi. Bundan dolayı web sitelerini daha da güçlendirdiğine inandığım kodlamaya da ilgim arttı. Buna paralel olarak CSS , HTML ve Jquery konularında da kendimi geliştirdim. İnternetin ve teknolojinin sınırsız imkanlarını, mümkün olan en ekonomik, en esnek ve en görsel şekliyle müşterilerime sunmaktayım. Özellikle kurumsal firmaların internet ortamında kendilerini ve ürünlerini en doğru şekilde tanıtmaları için hizmet vermekteyim ihtiyaçlarınız doğrultusunda size profesyonel çözümler sunmaktayım. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayım, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktayım. Müşterilerimin web sayfalarını oluşturmalarını, İnternet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlayacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmekteyim. Hayal etmenin ayrı bir yeri var bende. Hayallerin bittiği yerde yaşamında ayrı bir anlamı olmaz diye düşünüyorum ve hayallerimde sınır tanımıyorum. Bir şey hayal etmek ve bu doğrultuda hareket etmek kişiyi istediği sonuca götürür diye düşünüyorum.

Bilgisayar, internet, tasarım ve programlama sektöründeki  bilgi ve deneyimim ile müşterilerime en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen göstermekteyim.

Freelancer tasarımcı olarak; web ve grafik tasarım işlerinizin yanı sıra kurum/kuruluşlara çalışmalar hazırlayarak, lazım olan tüm kurumsal işleri a’dan z’ye alarak teslim ediyorum.

Logo tasarımından başlayıp pantone renklerine, kurumsal kimlik tasarımından devam edip tüm tasarımlarınızı hazırlamaya ( kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, cepli dosya vb. gibi… ), web tasarımınızdan devam edip yönetim paneli kodlamaya, ürün fotoğraflarını veya mekan fotoğraflarını çekip web sitesine eklemeye veya katalog tasarımı yapmaya, ürünlerinizi interaktif cd olarak hazırlamaya, web sitenizin arama motoru optimizasyonlarını ( Google, Yandex, Bing ) tam ve eksiksiz olarak yaparak web sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlamaya, yeni bir marka oluşturmanıza yardımcı oluyorum.

Hizmet verdiğim kurumsal firmalar ile empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışmaktayım.

Ben en değerli şeyin zamanınız olduğunu biliyor ve ihtiyacınız olan etkileyici, misyon ve vizyonunuzu yansıtan teknoloji uyumlu çözümü en hızlı şekilde üreterek ve sürekliliğini sağlayarak sizlerin hizmetine sunuyorum.

Müşteri geri bildirimleri ve memnuniyetine verdiğim önem sayesinde, neyi iyi yaptığımı ve daha iyi nasıl yapabileceğimi biliyorum.

Bana güvenmeniz fikirlerimi benimsemeniz, beni tercih etmenizden daha önemlidir. Yaptığım işten ve kendimden eminim. Hizmet kalitesini artırabilmek ve hatasız bir proje çıkarabilmek için gece gündüz çalışmaktayım.

Sahip olduğum tecrübe ve birikim ile özgün, kurumsal web tasarım ve yazılım çözümlerimle uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırım.

NEDEN erkanat.com?

Basit! Çünkü Size Doğru Çözümler Sunuyoruz.
Basit! Çünkü Size Kaliteli Çözümler Sunuyoruz
Basit! Çünkü Size Ekonomik Çözümler Sunuyoruz
Hatta sadece çözüm sunmakla kalmıyor, ücretsiz ek hizmetler sağlıyor, projenizi geliştiriyor, hedeflerinize ulaşırken sizin her zaman yanınızda oluyoruz.

TEKNOLOJİK

Son yenilikleri yakından takip ediyor, bunları projelerimde sıklıkla uygulamaktan çekinmiyorum.

PROFESYONEL & GÜVENİLİR

10 yılı aşkın dijital tecrübemi projelerinizin her aşamasında kullanıyorum. Yaptığım işe güveniyorum.

KALİTE

Hayata geçirdiğim tüm projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorum. “Olsun diye” değil “olması gerektiği gibi” yapıyorum.

EKONOMİK

Bütçenizi en doğru şekilde kullanabilmeniz adına ihtiyaçlarınıza özel alternatif öneriler sunuyorum.

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Satın aldığınız hizmete göre ücretsiz ek hizmetler sunarak size yardımcı oluyorum.

GERÇEK DESTEK

Sadece satış öncesi değil, her zaman tam destek sunuyorum. Ayrıca dilediğiniz zaman ofisime kahve içemeye sizleri bekliyorum.

HİZMETLERİM

 • Web Tasarım

 • Marka Tasarımı

 • E-Ticaret

 • Grafik Tasarım

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı

 • Interaktif CD Tasarımı

 • Mobil Uygulama

 • Sunum Tasarımı

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 • Web Programlama

 • Web Uygulama